KONST / Litografier / Grafiskt blad 11565541
nr 1156 5541
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 11/90. 54x54 cm
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 januari 2018
kl 18:24:00
350 kr
500 kr